מתחם טיפולים באירועים | טיפולי שטח | מתחם רפואה משלימה

מתחם טיפולים באירועים מוסיף לכל אירוע, בין אם אירוע ספורטיבי, אירוע למשפחות או לעובדים, ערך מוסף של פינוק, דאגה, ריפוי ומנוחה.

כאשר מארגנים מתחם טיפולים באירועים מתאימים את סוג העיסויים לפורמט האירוע, באירוע ספורטיבי למשל יבחרו טיפולים כמו עיסוי רקמות עמוקות ועיסוי תאילנדי ולארוע חברה למשל יבחרו עיסוי קצוות מרגיעים.
העיסוי מתקיימים בד"כ על הבגדים לפרקי זמן קצרים של 15-20 דקות.
אחד היתרונות של הפקתת מתחם טיפולים לאירוע דרכי הוא שיש באפשרותי לגייס מספר כמעט בלתי מוגבל של מטפלים ובכך לאפשר טיפול בכמות גדולה של אורחים מבלי שיצטרכו כמעט לחכות בתור.

במקביל ניתן להוסיף למתחם הטיפולים באירוע טיפולים שונים מלבד עיסויים: רפלקסולוגיה , שיאצו תאילנדי עיסוי קצוות (כפות ידיים, רגליים, פנים) וכן הפעלות שונות לקבוצה: דמיון מודרך לקבוצה, יוגה לקבוצה ועוד והכל כמובן תבצע על-ידי מנחים מקצועיים ומנוסים.

ארגון חיצוני של מתחם טיפולים באירוע, מאפשר למפיק האירוע להיות שקט בכל הקשור לארגון המתחם: אחריות על הפעלת המתחם לאורך כל האירוע, הבאת כל הציוד הדרוש וכמובן גיוס מטפלים מוסמכים ומקצועיים בוגרי מכללת רידמן לפי הדרישה ולפי מספר המשתתפים באירוע.

סוגי הטיפולים מותאמים לסוג האירוע , למיקומו, לכמות המטפלים והמטופלים המשתתפים ולמשך הזמן הנדרש
צור קשר לקבלת הצעת מחיר.

 

עמדת עיסוי שטח ביום כיף של חברת בוץ

ספר לנו את מה דעתך על זה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>