ג'ין שין

טיפול ג'ין שין מחבר בין המגע לנפש ומסתמך על ההבנה של השפעות הנפש על הגוף ולהפך.

ג'ין שין דו הנקראת גם אוקופרסורה הינה שיטת טיפול המבוססת על הרפואה הסינית אשר פותחה בשנות ה- 70.

בשיטה זו לוחצים על נקודות הנמצאות לאורך המרידיאנים- ערוצי האנרגיה ברפואה הסינית, כאשר המטרה לשחרר חסימות אנרגטיות ותקיעות של ה"צ'י" (אנרגית החיים על פי הרפואה הסינית).

לפי התפיסה הסינית קיימים בגופינו 12 מרידיאנים הקשורים באיברים ועוד 8 ערוצים מופלאים -The Extraordinary Channels המופקדים על זרימת האנרגיה בגוף. בג'ין שין ההתמקדות הינה בכ- 60 נקודות מתוך נקודות הדיקור הסיני.

על פי תורת הג'ין שין, בעיות ברמה הפיזיולוגית והנפשית מופיעות כאשר קיימת הפרעה בכל סדר גודל שהוא בזרימת האנרגיה באחד או יותר מהערוצים והמרידיאנים. עבודה על נקודות האיזון על פי הג'ין שין מאפשרת חידוש ופתיחה מחדש של זרימת אנרגיה תקינה ומאפשרת לגוף המטופל "לתקן" או "לרפא" את עצמו.

איך  מתבצע הטיפול?

המפגש הראשון הינו מפגש אבחון אשר רובו מוקדש למילוי שאלון, לשיחה פתוחה  ולשאלות העוזרות למטפל באבחון ראשוני.

כל טיפול נמשך בין 45 ל- 60 דקות. במהלכו המטופל שוכב על הגב בלבוש מלא, מכוסה בשמיכה והמטפל מניח ידיים על שתיים או שלוש נקודות בו זמנית. נקודות אלו נבחרו על סמך האבחון ומותאמות לטפל בבעיה הגופנית ו/או האנרגטית של המטופל.

חלק נרחב מהמטופלים מספרים בסיום הטיפול על תחושות של רגיעה והרפיה עמוקה מאוד.

 

ספר לנו את מה דעתך על זה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>