10 דברים שהמטפל בעיסוי שלך רוצה שתדע

בתור מטפל מוסמך בעיסוי, אני רואה כל מיני אנשים, מצבים וחששות: ממצבים שגרתיים לחמורים, מוזרים, אפילו מצחיקים. הבחנתי בתופעות שחוזרות על עצמן שבהן הבחינו גם עמיתיי המטפלים וחילצנו את עשרת הדפוסים הבולטים ביותר בהתנהגויות מטופלים: החששות הנפוצים, האירועים והמחשבות האמיתיות שלנו כמטפלים.
אז הנה 10 הדברים שהמטפל שלך רוצה שתדע:

1. זה כנראה נורמלי.

(השלם את המשפט) ה ____ שלי עושה כך.  ל______ שלי יש ______ האם זה נורמלי?
מעבר לשאלות בנושאים אורתופדים, תהיו מופתעים לדעת מה מטופלים שואלים את המטפל בעיסוי. האם יש גם לאנשים אחרים שיער שם? יש בעור שלי צלוליטיס באיזור הזה, זה נורמלי? כאנשי מקצוע מוסדר בתחום הבריאות, אנחנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לענות על השאלות שלך בתוך טווח העיסוק שלנו, ואם אתה באמת מודאג, כדאי לך ללכת לראות רופא. (אנחנו כנראה נפנה אותך אם גם אנחנו מודאגים מזה). אבל, יותר סביר, שזה נורמלי.

2. זה באמת לא משנה אם העור שלך לא מגולח.

ברצינות. אנחנו בכנות אפילו לא שמנו לב, עד שלא הזכרת את זה בעצמך. זה לא משפיע על הטיפול שלנו, אם כן, אז בשביל זה נועדו השמן והקרם. אני מתכוון לזה.

3. עשה את המתיחות שלך.

ואת התרגילים שלך, ואת ההידרותרפיה שלך, ואת הטיפול שלך לבית, ו… אתה יכול לראות לאן אני חותר כאן, נכון? למרות שזה יכול להיות כיף לעקוב אחרייך, לאחר הטיפול ולהזכיר לך כל יום את התרגילים הטיפוליים שלך, אנחנו לא יכולים. הזמן שלנו יחד הוא קצר מאוד, דקות ביום, בשבוע, בחודש, או אפילו פחות מכך.

שיעורי בית שהמטפל בעיסוי נותן לך, נועדו כדי לעזור לך לפתור את הכאב ואת חוסר התפקוד שלך לאורך תכנית הטיפול. הבריאות שלך היא בידיים שלך. לכל אורך הדקות, הימים, השבועות והחודשים ואלה. אם אתה רוצה להחלים, אתה צריך לעשות את שיעורי הבית שלך.

4. הגוף שלך הוא יפה, מדי.

מטפלים בעיסוי רואים מאות מטופלים. כלומר מביטים, ונוגעים בגופם העירום. נחש מה? הם כולם שונים. מתוכם, אין אפילו אחד שנראה כמו מה שאתה רואה, לאחר ריטוש בתקשורת. גברים או נשים. כמה הגיעו קרוב, אבל לא במיוחד.

זה שובר לנו את הלב קצת לראות את מטופלנו חסרי ביטחון לגבי הגוף שלהם, בגלל הלחץ של התקשורת.  לעתים רחוקות מאוד מוצגים בתקשורת סימני מתיחה, צלקות, עיוותים, שרירים רפויים, שומות, צלוליטיס או עור יבש. שלעתים קרובות כל כך רואים את כל אלה על … כולם!

תמונות אלה הן לא מה שאנחנו רואים על בסיס יומי. מבחינתינו יש רק תנאי אחד הגוף שלך צריך לעמוד בו, אם זכר או נקבה, צעיר או זקן: והוא: בריא וזה נראה קצת שונה עבור כל אחד.  המטפל בעיסוי הוא כאן עבורך ככלי עזר לבריאות שלך. אנחנו לא כאן כדי לשפוט. ואנחנו רוצים להגיד לכם: הגוף שלך הוא יפה, כל עוד אתה מתקדם לעבר הבריאות שלו.

5. כאשר אתה "מסדר מחדש" מיטת הטיפולים, אני מחייך בפנים.

בסוף הטיפול, כשאנו באים להערכה מחודשת, בדיקת הפרטים, שיפורי ביצוע, וכו, ואנחנו מגלים שניסית לסדר את המצעים על מיטת הטיפולים וליישר בהם את הקמטים, זה מחמם את לבנו. אני מתכוון, זה די טיפשי באמת, כי הם הולכים לעבור כביסה ועיקור מימילא. זה מיותר לגמרי, אבל זה גם ממש מתוק מסיבה מצחיקה.

6. אל תקראו לנו "מסאז'יסטים".

אנחנו נקראים מעסים רפואיים. עברנו שנים של הכשרה, תרגולים ולאחר מכן גם הסמכה, יש לנו ניסיון ואחריות משפטית.
הכינוי "מסאז'יסט" הוא … איכס… מצמרר. זה מעביר קונוטציה של סוג העיסוי שניתן במכון ליווי עם "סוף טוב". וזה לא מה שאנחנו עושים.
מטפל בעיסוי מספק תכנית רפואית שתוכננה עם מחשבה רבה ומבוססת על מחקר מדעי כדי לסייע למטופלים שלנו להשיב ולתחזק את מצבם הגופני של מטופלינו לקו הבריאות. נא לפנות אלינו בכינוי שהרוויחו בעמלנו. מטפל בעיסוי רפואי, מטפלים בעיסוי, או פשוט, מעסים.

7. אל תתביישו בתחת שלכם.

בעולם שלנו, זה שריר גדול, למעשה אלה שלושה. אנו קוראים לו ישבן, עכוז או בשמו המקצועי gluteals. עבורינו זה לא "אחוריים" או "תחת" ואנחנו לא רואים את זה כשמן, זעיר, רוטט או גרמי. אנו רואים את הגוף שלך במובן הקליני, ואם יש לך כאבים הקשורים לגב התחתון, לרגליים, לירכיים או לישבן, אל תתבייש. אנחנו כאן כדי לעזור, יידע אותנו!

8. … אבל, בבקשה, אל תפשיט את עצמך.

כמטפלים מוסמכים אנו נדרשים על פי חוק לעקוב אחר פרוטוקולים כדי להגן עליך ואת עצמנו. אנחנו רק חושפים האזור המטופל באותו הזמן, אז התכסה באופן מלא לפני חשיפה של כל האזורים אחרים. אנא שמור על עצמך מכוסה. ולא, אנחנו לא מעוניינים לראות כמה את חתיך/ה (ראה מספר שש אם אתה זקוק להבהרה של מה שאנחנו עושים).

9. תפקודי גוף הם נורמלים.

רוב טיפולי העיסוי מכילים מרכיב כלשהו של רגיעה. מערכת העצבים הפאראסימפתטית שלך מתחילה לזרוח, ושאר הפונקציות העיכול נמצאות בהילוך. כן, זה אומר שגרגורי קיבה ורחשים, נחירות, אפילו מעברי גזים הם נורמלים. זה לא קורה כל הזמן, אך כשזה קורה, זה סימן טוב שאתה רגוע. כמומחים בתחום בריאות, זה לא מרפה את ידינו. אנחנו לא שופטים אותך, אנחנו כאן כדי לעזור לך.

10. כן אכפת לנו…

כן, אכפת לנו אם אתה עושה את הטיפול הביתי שלך. כן, זה באמת משנה וחשוב מה אתה אומר לנו, ואיך אתה מרגיש.
וכן, למרות שאנחנו לא צריכים, אנחנו דואגים לך כאשר אתה נאבק. ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו.

אנו מקווים שנוכל לעשות את זה יותר טוב, זה המטרה, זאת הסיבה שאנחנו עושים את מה שאנחנו עושים. זו גם הסיבה שמטפלים בעיסוי רפואי ישמחו להפנות אותך למתרגלים אחרים, כי אם אנחנו באמת חושבים שהם יכולים לעזור והכלים שלהם יכולים להיות חיוניים להחלמה שלך. בגלל שההתאוששות שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו ואתה חשוב לנו. והכי חשוב, כי באמת אכפת לנו מהבריאות שלך.

בפעם הבאה שאתה פוגש את המטפל בעיסוי שלך, כדאי שתיקח את 10 הנקודות אלו בחשבון.

דע לך שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, לעזור לאנשים זה את העבודה הכי הטובה בעולם. אנחנו באמת מרגישים מעולה בדיוק כמו שאתה מרגיש אחרי טיפול מצויין. אנחנו באמת אסירי תודה כשאתה סומך עלינו ומפקיד בידינו את הבריאות ואנחנו רואים בזאת זכות לחלוק את זה איתך!

 

כתבה במקור: Taylor Oomen